dd

Ana Sayfa

Künye

Reklam

Ana Sayfam Yap

Arşiv

İletişim

ANA SAYFA

SITENIZE EKLEYIN

PIYASA VERILERI

  Döviz Alış Satış
  Dolar 2.9146 2.9199
  Euro 2.406 2.4219

HAVA DURUMU

EN ÇOK OKUNANLAR


Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi.

EN SON HABERLER


Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi
 

GAZETE MANSETLERI

Hurriyet. Zaman Radikal Milliyet Bugun Turkiye Vatan Sabah Yeni Safak
 
AMASYA - Hüseyin Avni Sİpahi Çaydeften Yola Çıktı - :: Beykoz Medya-Medyakaradeniz::
 Hüseyin Avni Sİpahi Çaydeften Yola Çıktı

Hüseyin Avni Sİpahi Çaydeften Yola Çıktı
 Yazı Boyutu

 Tarih : 26.01.2009 - 16:57:16


Hüseyin Avni Sipahi yaptığı konuşmadaTaşdelende yaptıklarım,Çekmeköy ilçesinde yapacaklarımın teminatı olacaktır

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Taşdelen’de başladığı Belediye Başkanlığı serüveninde gösterdiği başarılı grafiğinin halka bütünleşmesinin belediye çalışmaların da insana hizmet eksenine dikkat eden,hastası olana koşan,düğünü olanın yanında olan ve Belediye Başkanlığı görevinden arta kalan zamanlarında Doğup Büyüdüğü Memleketi Çayeli’yi  ve Çayeliler ile birlikte yaşayan Çayeli Vakfı Başkanı Hüseyin Avni Sipahi, İstanbul’un yeni ilçesi Çekmeköy’e, Belediye Başkanlığı’nı için adaylığı ve seçim çalışmalarına startı Çayelilerin  İstanbul’daki en büyük sivl toplum kuruluşu Çayeli Dernekler Federasyonunu ziyaret ile başladı.

 

     Çekmeköy Belediye Başkanlığına Aday olan Hüseyin Avni Sipahi yaptığı konuşmada“Taşdelen’de yaptıklarım,Çekmeköy ilçesinde yapacaklarımın teminatı olacaktır”diye söze başladı.

 

          Hüseyin avni Sipahi konuşmasına  şöyle devam etti; “Bu gece burada sizlerle çok önemli bir konuyu konuşmak istiyorum. Çekmeköy Belediye Başkanlığı’na adaylığı için sizlerden icazet almaya geldim” diyerek “İnsanlar partisini, maddi durumunu hatta cinsiyetini değiştirebilir fakat değiştiremeyeceği bir şey vardır, o da doğduğu topraklardır. Benim doğduğum topraklar da Çayeli topraklarıdır ve bu değişmeyecek, ben her zaman bir Çayelili olacağım.45 yaşından sonra Sosyal demeokrat olduk bunda da bir hayır vardır ” Dedi ve Federasyon yönetiminden bir söz aldı.Sipahi aldığı söz ise “Adaylık çalışmalarına başlamadan öncelikle sizlerle olmak istedim ve inşallah seçimlerin ertesi günü kabul ederseniz tekrar burada sizinle olmak istiyorum” diye sözlerini bitirdi.

 

        Çaydef ve Çayeli Derneği Başkanı Yılmaz Hüsrev de Hüseyin Avni Sipahi’nin bu önemli kararı bizlerle paylaşmasından, içimizde olmasından son derece mutluluk duyduğunu belirterek sözlerine başladı. “Aldığımız çok önemli bir kararı da açıklamak istiyorum. Bizler yerel seçimlerde tüm Çayelili kardeşlerimizin destekçisi olacağız. Çayelili bir kardeşimiz, abimiz olan Hüseyin Avni Sipahi’yi de destekliyoruz ve seçimlerde başarılar diliyoruz” diyerek desteklerini ifade etti.


  Editör :  editor PAYLAÞ/SAKLA
PAYLAÞ/SAKLA
Haberi paylaş
 
Haberi Paylaş

1371 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorum Ekle Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Dursun Ali YILMAZ Resim Hbaer Video

 Kategori ¬ AMASYA

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 

 Duyuru
  Beykoz ile ilgili Haber unsuru olan  

 
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
Site İçi Arama

 
Anket
 
En Son Eklenen Albüm
 
beykozmedya.com