dd

Ana Sayfa

Künye

Reklam

Ana Sayfam Yap

Arşiv

İletişim

ANA SAYFA

SITENIZE EKLEYIN

PIYASA VERILERI

  Döviz Alış Satış
  Dolar 2.9147 2.92
  Euro 2.4215 2.4375

HAVA DURUMU

EN ÇOK OKUNANLAR


Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi.

EN SON HABERLER


Son 30 Gün içinde Haber Eklenmedi
 

GAZETE MANSETLERI

Hurriyet. Zaman Radikal Milliyet Bugun Turkiye Vatan Sabah Yeni Safak
 
DÜNYA - Beykozda İkinci ÇELİKBİLEK dönemi - :: Beykoz Medya-Medyakaradeniz::
 Beykozda İkinci ÇELİKBİLEK dönemi

Beykozda İkinci ÇELİKBİLEK dönemi
 Yazı Boyutu

 Tarih : 08.04.2009 - 11:51:16


Ak Partiden seçimi galip bitiren Yücel ÇELİKBİLEK Beykoz Belediye Başkanlığını 10 yıl sonra tekrar devir aldı.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Haber ve resimler Video

 
Beykoz CHP İlçe Teşkilatın ın ardın sıra itirazlarının ardından açıklanan kesin sonuçtan sonra İlçe Seçim Kurulundan Matbatasını alan Ak Parti’den seçimi galip bitiren Yücel ÇELİKBİLEK’in görevi devir almak için şölen havasında bir toplantı yapılarak Beykoz Belediye Başkanlığını 10 yıl sonra tekrar devir aldı.

 

  Başkanlık mazbatasını alan Yücel ÇELİKBİLEK beraberinde Belediye meclis üyelerinin mazbataların ın dağıtım toplantısı Belediyenin Nikah salonunda gerçekleşti.Törene İlçe Seçim  Kurulu Müdürü Ümmühan Ayan, Seçim Koordinatörü Yaşar Kesici ve Seçim Kurulu üyeleri Beykoz Belediyesi ve İl Genel Meclisi’nin AK Parti ve CHP’li üyelerine katıldılar.

 

 

       Mazbata töreninden sonra kısa bir süre Beykoz Belediye Başkanlığını makamda devir için eski Başkan Muharrem ERGÜL ile görüşmenin yapılarak ERGÜL’ün uğurlanmasından sonra belediyenin önünde düzenlenen tören katılan Yücel ÇELİKBİLEK haylı anlamlı bir konuşma yaptı.

 

 

Başkan Yücel ÇELİKBİLEK konuşmasına başlarken “10 yıl önce bu noktada yine ben seçim bırakmıştım. Ama seçimi büyük bir edep ve adapla bırakmıştım. Bir tek itiraz etmeksizin, daha mazbata çıkmadan o zaman kazanan arkadaşı dostça tebrik etmiştim. Halk böyle düşünmüş, böyle karar vermişti.  Aynı arkadaşlardan aynı anlayışı bekledik, ama ne gezer. Bizim insanlığımız nerde, onların insanlığı nerde. Açık söylüyorum;  bizim insanlığımızın zekatını versek bunlar gibi yüz tane adam çıkar. Bu arazide bizler kardeş olacağız. 10 gün boyunca bu insanları meşgul etmenin hiç anlamı yoktu. İnsanları, gençleri yalan beyanlarla kandırıp spor salonuna toplamanın hiç anlamı yoktu. O gençleri bizim çocuklarımızla karşı karşıya getirmenin, birbirlerine düşürmenin hiç anlamı ve gereği yoktu.   Ama ihtiras insanın aklını ve kalbini köreltiyor maalesef. AK Parti insan ve tabiat sevgisini taşıyan kadrolarla doludur. Bu ülkeye çok şey yapmak istiyoruz, yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Beykoz’a da çok şey yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Beykoz’un ve Beykozlunun yüzünü güldürmek istiyoruz. İnşallah önümüzdeki beş yıl boyunca bunu başaracağız. Sırtımıza çok ağır bir yük aldık ve bu yükü hep birlikte taşıyacağız.”diyerek sözlerine şöyle devam etti.

 
 
“Ak Parti olarak seçimi kaybedeceğimizi hiç düşünmedim”

Beykoz halkının ve vatandaşların seçim süresince mütevaziliği elden bırakmadıkları için hep yanımızda olduklarını gördüm diyen Başkan Çelikbilek, “buraya gelen her başkan adayı ‘ben yakamdan rozetimi çıkardım’ tabirini kullanır. Bu doğru bir yaklaşımdır ama ben beni buraya taşıyan kardeşlerimi asla unutmayacağım. Bu başarıda emeği olan, mücadele eden, emek harcayan, ter ve gözyaşı döken kardeşlerimi unutmayacağım. Ancak bizim yanımızda olacak olan kişi işlerini doğru yapacak. İşini doğru yapmayanın bizim yanımızda yeri olamaz. İnsanların işlerini zorlaştıran değil, kolaylaştıran bir belediyecilik anlayışı göreceksiniz. Çalışanlarımızın moralini yüksek tutarken, insanlarımızın, hemşerilerimizin problemlerini çözmenin mutluluğunu yaşayacağız

 

 CHP Halk Partililerin her zaman yaptıklarını tekrarladılar

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek konuşmasında CHP adayı Alaattin Köseler’in yarışı çirkinleştirdiğini ve seçim yenilgisinden sonra da bunu devam ettirdiğini belirterek” “Bu gün on yıl önce bıraktığımız yerden devam ediyoruz. Beykoz’da yarım kalan hizmetlerimiz vardı. 2004-2009’da hizmete devam ettik. Şimdi de durmak yok hizmete devam diyoruz.Bizim insanlığımızın zekatı bunlar gibi yüz tane adam eder”diyerek sözlerine son verdi.

 

Toplantının sonunda Başkan Çelikbilek, İlçe Başkanı Adem Sefer ile birlikte partililere karanfil attı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yaşanan izdiham nedeniyle tebrikleri Belediye binasının giriş kapısında kabul etmek zorunda kaldı.

Çavuşbaşı Belediyesi eski Başkanı Hanefi Dilmaç ve eski başkan yardımcisi Yüksel BAKı’de  tebriklere eşlik etti.

 

       

     Başkan Yücel ÇELİKBİLEK'in Başkanlığının ilk gününde medyakaradeniz.com ve beykozmedya.com ve Dursun Ali YILMAZ  olarak yaninda olduk.Görevinde Başarılar diliyoruz.


  Editör :  editor PAYLAÞ/SAKLA
PAYLAÞ/SAKLA
Haberi paylaş
 
Haberi Paylaş

455 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorum Ekle Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  editor

 Kategori ¬ DÜNYA

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 

 Duyuru
  Beykoz ile ilgili Haber unsuru olan  

 
Henüz Haberlere Puan Verilmemiş..
Site İçi Arama

 
Anket
 
En Son Eklenen Albüm
 
beykozmedya.com